Piłka nożna w sportach wirtualnych. Analiza, kursy i oferty bukmacherów

Date

Piłka nożna w sportach wirtualnych jest najczęściej obstawianą dyscypliną. Czy na pewno tak można ją nazwać? Wszystkie mecze są wygenerowane przez system komputerowy, więc raczej nie. Jednak emocje, jakie towarzyszą podczas obstawiania wirtualnej piłki nożnej, mogą śmiało równać się z tymi, gdzie obstawiamy prawdziwy sport.

Gdzie obstawiać wirtualną piłkę nożną?

Nie każdy bukmacher posiada ofertę sportów wirtualnych. Nawet jeśli takową posiada, to nie zawsze jest to piłka nożna. Przeważają raczej wyścigi samochodowe, konne, a nawet wyścigi psów. U większości bukmacherów jednak znajdziesz ofertę na wirtualną piłkę nożną i z pewnością będziesz z niej zadowolony. Bukmacherzy widzą, że sporty wirtualne cieszą się ogromną popularnością, więc dokładają ogromnych starań, żeby ich oferta prezentowała się dobrze na tle konkurencji.

Najlepiej sporty wirtualne wyglądają u czołowych polskich bukmacherów, czyli w STS-ie i Fortunie. Dodatkowo STS posiada specjalny bonus o wysokości 20 złotych dedykowany pod sporty wirtualne. Piłkę nożną najlepiej obstawiać mając więcej środków na koncie, więc dobrze rozejrzeć się za bukmacherem, który oferuje dodatkowe profity za grę w sportach wirtualnych. Dobrze wyglądają też na tym polu tacy bukmacherzy jak LV Bet oraz NobleBet, którzy w swojej ofercie powitalnej mają do wyboru bonus na sporty wirtualne o wartości 300 złotych. Wypada także wyróżnić bukmachera forBET, który posiada osobną zakładkę na wirtualną piłkę nożną.

Kursy na wirtualną piłkę nożną

W wirtualnej piłce nożnej kursy nie wyglądają tak, jak w tej rzeczywistej. Potęgi z prawdziwej piłki nie przekładają się zwykle na siłę zespołu w świecie wirtualnym. Rzadko mamy tu do czynienia ze zdecydowanymi faworytami, więć kursy są często wyższe i bardziej atrakcyjne dla graczy. Wszystko działa na podstawie algorytmu, więc nie ma tu osób odpowiedzialnych za tworzenie kursów bukmacherskich. Nie ma też kontuzji, czy też wykluczeń, więc nie mamy żadnej przewagi nad bukmacherem. Jest wręcz odwrotnie, co sprawia, że nieczęsto trafiają się wielkie wygrane przy obstawianiu wirtualnej piłki nożnej. 

Czy warto obstawiać piłkę nożną w sportach wirtualnych?

Zdania są podzielone, jednak ostatecznie wypada chyba stwierdzić, że warto, ale na krótką metę. Obstawianie wirtualnej piłki nożnej ma swoje zalety, jednak w dłuższej perspektywie nie jest dobrym pomysłem na regularne obstawianie. Mecze odbywają się tu co kilka minut i toczą się w bardzo szybkim tempie. Gdy nie ma możliwości obstawiać akurat niczego innego, może to stanowić ciekawą alternatywę. Co więcej gra odbywa się tu w trybie ciągłym. Przez cały czas masz możliwość typowania na żywo lub przed rozpoczęciem meczu. Obstawianie wirtualnej piłki nożnej jest bardzo łatwe i nie wymaga rozległej wiedzy, by wygrywać. Dodatkowo rozliczenia zakładów następują niemal natychmiast, więc stale możemy być w grze.

Z negatywnych stron należy wymienić fakt, że duża jest tutaj losowość, co bardziej przybliża sporty wirtualne do hazardu niż zakładów bukmacherskich. Szybkie tempo rozgrywek utrudnia dobrą analizę i w efekcie skuteczne typowanie. Poza tym i tak trudno ocenić szanse danej drużyny, gdyż nie mamy dostępu do większych baz danych. Co za tym idzie, trudniej graczom przewidzieć właściwy rezultat. Podsumowując, na dłuższą metę liczenie na łut szczęścia będzie zawodne. Każda dobra passa kiedyś się kończy, więc należy mieć umiar przy obstawianiu wirtualnej piłki nożnej.

Więcej
artykułów